19.09.2021 12:45

У матчі 8-го туру УПЛ "Інгулець" на власному полі поступився "Колосу" (0:2)

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "isport.ua".

Матч, який пройшов під акомпанемент сильного дощу.

Першими могли відкривати рахунок господарі, однак гол Сітало був скасований через офсайд, а вже на 26-й хвилині зусиллями Чорноморця рахунок був відкритий - 0:1.

У другому таймі темп гри помітно впав, але другий м'яч все ж уболівальники побачили - Чурко зумів проткнути м'яч повз воротаря після знижки Сітчінави на п'ятій доданій хвилині.

"Інгулець" - "Колос" 0: 2. Голи: Чорноморець, 26, Чурко, 90 + 5

"Інгулець": Гальчук - Асмелаш, Ковальов, Салем, Опанасенко (Мельничук, 82) - Полегенько, Запорожець, Коваленко (Гопей, 64), Бартуловіч (Коробенко, 74), Шарай (Головкін, 83) - Сітало (Плохотнюк, 74).

"Колос": Фесюн - Золотов, Гавриш, Петров, Чорноморець - Мілько, Богданов (Задоя, 67) - Ільїн, Чурко, Ренан (Костишин, 72) - Лисенко (Сітчінава, 72).

Попередження: Опанасенко, Коробенко - Лисенко, Богданов, Золотов, Ром.

Таким чином, "Колос" набрав 11 очок після 8 турів і піднявся на 9 рядок УПЛ. Інгулець залишається на 11 місці з 7-ма очками в активі.

Нагадаємо, що виконуючий обов'язки головного тренера "Колоса" Сергій Кузнєцов прокоментував поразку від "Маріуполя" (1:3) у матчі 7-го туру УПЛ.