#

Команда "Колос" з Ковалівки має шанс потрапити до Ліги Європи

26.07.2020 15:20
Фото з місця події

Футбольні команди "Дніпро-1" та "Колос" зійшлися у протистоянні, де остання здобула перемогу

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "footballhub.com.ua".

У повідомленні розповідається, що боротьба між командами була запеклою.  На початку гри "Колос" відзначився двома забитими м’ячами упродовж декількох хвилин (на 22 і 24 хвилині) зусиллями Антюха і Оріховського – 2:0. На 49 хвилині команда "Дніпро-1" закинула свій перший м’яч у ворота, але потім "Колос" знову взяв перевагу та виграв матч з результатом 4:1.

Далі "Колос" зіграє з Маріуполем, що несподівано здолав фаворта, Олександрію, 2:1 на полі суперника.

Нагадаємо, що 25 липня у Білій Церкві відбувся традиційний велопробіг "ВелоБеЦик-2020", у якому взяли участь любителі двоколісних без вікових обмежень.