#

Легкоатлети Київщини показали найкращі результати на Всеукраїнських змаганнях "Різдвяні старти" (ФОТО)

11.01.2021 17:20

Спортсмени Київщини зайняли найбільше призових місць серед легкоатлетів із інших регіонів на Всеукраїнських змаганнях «Різдвяні старти», які відбулися у Києві 9 січня

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу КОДА.

Відтак у чоловічих горизонтальних стрибках найкращий результат у 7,92 м продемонстрував Сергій Никифоров. Натомість у стрибках із жердиною перемогу здобув Владислав Малихін із результатом 5,50 м.

У змаганнях зі спортивної ходьби на 5000 м прогнозовано перемогли бронзова медалістка чемпіонату світу Людмила Оляновська та бронзовий призер Кубка Європи у складі чоловічої команди Едуард Забуженко, показавши час 20.59,1 хв і 19.07,5 хв відповідно.

У змаганнях із бігу на 1500 м найшвидшою стала Вікторія Шкурко. Олександра Лупіч посіла 2 місце, третьою прийшла до фінішу Віталіна Бондаренко.

У бігу на 800 м серед жінок другою стала представниця Броварського спортивного фахового коледжу Катерина Сазонова із результатом 2:20.68.

Із Київського обласного центру олімпійської підготовки Андрій Солтан став найкращим в бігу на 3000 м серед чоловіків (8:38.24), Кирило Андрущенко взяв срібло (20:38.9h), а Станіслав Богатирьов – бронзу у спортивній ходьбі на дистанції 5000 м (22:53.4h).

Загалом найбільше нагород здобули спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності: