#

Легкоатлети з Броварів показали чудові результати в перший день Командного чемпіонату України

26.07.2019 06:53
Ання Плотішина, зайняла 1 місце

Учора, 25 липня, у Луцьку розпочався Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді з легкої атлетики

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Погляд".

В перший день змагань було розіграно 23 комплекти нагород. Серед переможців і призерів спортсмени з Броварів, вихованці Київської обласної ШВСМ, які здобули 10 нагород:

1 місце – Анна Плотіцина (100м з/б), Ольга Голодна (штовхання ядра), Олександра Оляновська (с/х 5000м) з особистим рекордом;

2 місце – Анна Самолюк (штовхання ядра), Вікторія Шкурко (3000м) з особистим рекордом, Віктор Самолюк(штовхання ядра), Ярослава Ястреб (3000м з/б) з особистим рекордом;

3 місце – Олександр Карпенко (1500м), Олександра Зарицька (метання списа), Микола Багач (штовхання ядра).

Нагадаємо, що учора, 25 липня, юнак із Вишгорода виборов срібну медаль на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі в Азербайджані