#

Легкоатлетисти Київщини вибороли перемогу на Всеукраїнському турнірі "Подільська зима" (ФОТО)

16.12.2020 13:50

З 10 по 11 грудня Хмельницький гостинно вітав учасників Всеукраїнських змагань «Подільська зима» з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2003 року народження та молодших

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Управління фізичної культури і спорту КОДА".

У складі команди Київщини продемонстрували медальні результати вихованці Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту:

• Дмитро Семко виборов золото на дистанції 60 м с бар’єрами (8.8с);
  • Надія Стецюк взяла бронзову нагороду на дистанції 60 м (7.80с);
  • Максим Пятаєв став третім на дистанції 60 м (6.85с) та другим на дистанції 1000 м (2.58с);
  • Олександра Павловська отримала срібло в стрибках в висоту (1.40м).
  • А випускник ліцею Віталій Сябро став переможцем на дистанції 300 м (41.8с) та на дистанції 600 м.

Нагадаємо, що 15 грудня в Україні відзначають День працівника суду.