#

Легкоатлетка з Броварів виборола ліцензію на участь у Паралімпійських іграх у Токіо

10.06.2021 12:45

Броварчанка посіла перше місце на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю, який 1-5 червня приймало місто Бидгощ (Польща)

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу КОДА.

Зазначимо, що цей чемпіонат став надзвичайно важливим для спортсменів на шляху до Паралімпіади-2020, адже він дозволив дібрати паралімпійські ліцензії.

Відзначимо, що в доробку українських легкоатлетів вже 30 паралімпійських ліцензій на Ігри в Токіо. У цьому міжнародному спортивному форумі взяли участь понад 700 легкоатлетів із 44 країн Європи. Україну представили 33 паралімпійці.

Київщину на змаганнях представляла броварчанка Людмила Даниліна. У результаті непростої боротьби вихованка заслуженого тренера України Сергія Стельмаха виборола золоту медаль на дистанції 1500 м.

У регіональному центрі «Інваспорт» привітали Людмилу та її тренера:

Вітаємо спортсменку та тренера з перемогою у змаганнях! Ви гідно представили нашу країну на міжнародній арені, збагачуючи спортивну славу України. Нехай ваш приклад надихає однолітків, а перемоги та звершення звучать в усьому світі!

Нагадаємо, що спортсменка Київщини посіла перше місце на Кубку світу зі спортивних танців на візках.