#

Марія Рак із Бородянки після 10-річної паузи в кар’єрі стала учасницею шоу "Голос країни"

08.02.2021 11:10
Марія Рак із Бородянки після 10-річної паузи в кар’єрі стала учасницею шоу "Голос країни"
Марія Рак

Співачка з Бородянки, фіналістка шоу Х-фактор Марія Рак через 10 років творчої паузи вирішила взяти участь на співочому шоу "Голос країни"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "НВ".

32-річна Марія Рак на сцені виконала хіт Вітні Х'юстон Queen of the night. Їй вдалося розвернути крісла всіх суддів. Усі тренери хотіли, щоб вокалістка стала учасницею їх команди. Марія запропонувала влаштувати невеликий джем, щоб визначитися з майбутнім наставником. За підсумком вона пішла в команду до людини, з якою вже раніше брала участь у вокальному шоу - до Дмитро Монатіка. До то ж, він зізнався, що відразу впізнав її голос.

Марія Рак і Дмитро Монатік познайомилися на шоу Х-фактор, де вони обидва були учасниками. Дмитро досить швидко покинув проєкт, а Рак у суперфіналі шоу посіла друге місце, виконавши пісню, з якою прийшла на відбір - хіт Nirvana Smells Like Teen Spirit.

Після тріумфу на телебаченні Марія зробила паузу в кар'єрі тривалістю в 10 років. Дівчина завагітніла і вирішила присвятити себе материнству. Коли дитина підросла, співачка почала повертатися в професію - давала уроки вокалу, співала на бек-вокалі груп The Maneken і AeroBenin.

Щоб потрапити на сліпі прослуховування, Марія подала заявку на шоу, а також брала участь в Instagram-кастингу з піснею Sam Smith Diamonds.

Також нагадаємо, що прокуратура Київської області скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно чоловіка, з вини якого помер житель Бордянки.


Читати "Моя Київщина" у Telegram