#

Мер Ірпеня нагадав про можливість отримання юридичних консультацій у місцевому ЦНАПі

27.06.2023 15:20
Мер Ірпеня нагадав про можливість отримання юридичних консультацій у місцевому ЦНАПі
Фото з місця подій

У Центрі надання адміністративних послуг в Ірпені (вулиця Шевченка 2а) нотаріуси продовжують безкоштовно консультувати жителів громади

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на допис Олександра Маркушина у Facebook.

Міський голова запримітив, що ця послуга діє для жителів Ірпінської ОТГ ще з лютого цього року. Аби нею скористатися, необхідно залишити запит за телефоном (04597) 60-407, або ж безпосередньо у ЦНАПі на рецепції.

Також можна залишити заявку у довільній формі на електронну пошту  [email protected] (в електронному листі обов'язково залиште свій номер телефону та опишіть питання, з яким хочете звернутися до нотаріуса).

Після цього фахівці обробляють звернення та призначають дату та конкретний час і повідомляють їх кожному, хто залишав заявку.

Олександр Маркушин зазначив:

Щоразу консультації надають висококваліфіковані спеціалісти. Наприклад, минулого разу у нашому ЦНАПі працювала нотаріус Тетяна Власюк, яка має 16 років досвіду.

Нагадаємо, що голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн розповіла про Ірпінь на конференції "Ukraine Recovery Conference" по відновленню України у Лондоні, що розпочалася 21 червня.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: