#

Мешканці Ржищівської МТГ можуть отримати насіннєвий матеріал у межах проєкту "Згуртовані громади"

24.01.2024 15:00
Мешканці Ржищівської МТГ можуть отримати насіннєвий матеріал у межах проєкту "Згуртовані громади"
Фото з мережі інтернет

Мешканці Ржищівської МТГ можуть взяти участь у проєкті "Згуртовані громади", який реалізує Всеукраїнська асоціація громад за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис голови Ржищівської МТГ Крістіни Чорненької.

Розпочинається робота над забезпеченням домогосподарств, що постраждали внаслідок війни, насінням овочів до посівної 2024 року. В межах цієї ініціативи заплановано здійснити передачу насіння від різних насіннєвих компаній домогосподарствам, де є можливим обробіток земельних ділянок.

Насіння буде надаватись пільговим категоріям громадян та вразливим верствам населення (багатодітні родини, малозабезпечені, особи з інвалідністю тощо), внутрішньо переміщеним особам, сім’ям військовослужбовців.

Асортимент насіння овочів включає: моркву, цибулю (чорне насіння), капусту, томат, кабачок, перець, диню. Це насіння пофасовано у зручні для використання упаковки з розрахунку на одне домогосподарство орієнтовно на 0,25 сотки.

В рамках даного проекту попередньо здійснюється збір інформації про потребу в насіннєвому матеріалі. Особа, яка бажає отримати насіння, має подати Заявку онлайн за посиланням  або записатись у відділі економічного розвитку виконавчого комітету Ржищівської міської ради за адресою вул. Соборна, 22 кабінет № 13 до 9 лютого 2024 року з 08:30 до 11:30 та з 14:00 до 16:00. Контактний телефон 096-486-69-67 (Інна). Мешканцям сіл Ржищівської громади необхідно звернутися до старост.

Для проведення запису при собі необхідно мати паспорт та підтвердження пільгової категорії. Надання даних для отримання насіння не означає автоматичне погодження вашого домогосподарства фондом отримання насіннєвого матеріалу. Розподіл насіння буде здійснюватись через міські, сільські та селищні ради під координацією Всеукраїнської асоціації громад. Насіння не буде передаватись фермерам для комерційних цілей.

Нагадаємо, що мешканців Ржищівської громади закликають долучитися до створення онлайн-книги "Творці історії Ржищівської землі", у якій йдеться про видатних людей Придніпровського краю.

Читати "Моя Київщина" у Facebook