#

На Білоцерківщині міжнародні партнери допомогли обладнати фізіотерапевтичний кабінет

30.05.2024 17:11
На Білоцерківщині міжнародні партнери допомогли обладнати фізіотерапевтичний кабінет
Фото з місця події

У селі Медвин Білоцерківського району завдяки співпраці з Національною Федерацією Цивільного захисту Франції  відкрили фізіотерапевтичний кабінет

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Київської ОВА. 

Сучасне обладнання та облаштоване приміщення для нових медичних послуг амбулаторії громада отримала завдяки співпраці з французькими партнерами – Національною Федерацією Цивільного захисту Франції та підтримці місцевих підприємців і фермерів. У відкритті взяв участь начальник управління міжнародного співробітництва Київської ОДА Микита Геращенко.

В новоствореному кабінеті надаватиметься широкий спектр фізіотерапевтичних процедур, спрямованих на покращення здоровʼя жителів громади, реабілітації поранених та постраждалих від війни. Серед послуг: електрофорез, ультрафонофорез, УВЧ, магнітотерапія, інгаляція, електростимуляція м’язів, тубус-кварц тощо. Впровадження цього проєкту є дуже важливим, адже сучасні медичні послуги стануть більш доступними для населення. Київщина вдячна іноземним партнерам за підтримку в розвитку.

Нагадаємо, що секретар Білоцерківської міської ради Володимр Вовкотруб вручив дві відзнаки міського голови та подяки волонтерам 57-ої Гуманітарної місії Червоного Хреста Італії в Україні.

Читати "Моя Київщина" у Facebook