#

На Білоцерківщині відкрили 11 "активних парків"

26.11.2021 17:00
На Білоцерківщині відкрили 11 "активних парків"
Фото з мережі Інтернет

Протягом вересня-жовтня на Білоцерківщині відкрили 11 спортмайданчиків у межах соціального проєкту Президента України "Активні парки – локації здорової України"


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сторінку Білоцерківської РДА.


Протягом початку-середини осені поточного року у громадах Білоцерківськогорайону відкрито 11 спортмайданчиків "Активні парки – локації здорової України". Зокрема, "активні парки" працюють у містах Узин, Біла Церква, Сквира, Тетіїв; селищах міського типу Рокитне, Володарка; селах Фурси, Медвин, Станишівка (Таращанська громада), Паляниченці (Ковалівська громада), Саливінки (Гребінківська громада). Облаштування спортивних об’єктів проводилося як за рахунок місцевих бюджетів, так і за кошти спонсорів. Кошторисна вартість одного майданчика становить близько 40000 гривень.


Про це під час засідання колегії Білоцерківської районної державної адміністрації доповіла завідувач сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації Надія Крилевець.


Локації "Активні парки" були розташовані  на території загальнодоступних місць відпочинку в паркових зонах населених пунктах району. Місця розташування визначалися згідно з рішеннями місцевих органів самоврядування.


Спортивні майданчики розраховані на різні групи населення. Займатися спортом можна як самостійно, так і за допомогою навігаційних матеріалів з QR-кодами біля кожного тренажера з доступом до онлайн-тренувань різної складності. 


Завдяки такому сучасному рішенню через відео-тренування від відомих спортсменів можна дізнатися, які вправи і як правильно виконувати саме на цьому знарядді. Кожен тренажер багатофункційний і розрахований на виконання різних видів вправ для різних вікових груп і різної ступені спортивної підготовки. Займатися в "активних" парках може кожен бажаючий у зручний для себе час і завдяки відео-урокам без тренера.


До роботи на локації залучено координаторів проєкту, які пройшли відповідне навчання та є відповідальними особами за парк в кожній громаді. Усі вони працюють на договірній основі з оплатою за рахунок державного бюджету.


На даний час локації "активні парки" є осередками пропагування активного, здорового способу життя та організації оздоровчої рухової активності громадян у територіальних громадах району.


Нагадаємо, що засновник білоцерківського аероклубу виявився причетним до розкрадання земель у Києві.

Читати "Моя Київщина" у Telegram