#

На Броварщині екоінспекція оцінювала масштаби забруднення землі нафтопродуктами

27.04.2022 18:25
На Броварщині екоінспекція оцінювала масштаби забруднення землі нафтопродуктами
Фото з місця події

Учора, 26 квітня, у Броварському районі за фактом забрудненням земельних ресурсів нафтопродуктами через пошкодження резервуарів із пальним через бойові дії спеціалісти екологічної інспекції провели обстеження території

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сторінку "Державна екологічна інспекція Столичного округу" у Facebook.

Екоінспектори провели обстеження території безпілотником задля фіксації масштабів забруднення і передачі відповідних доказів слідчим органам. Фахівці ДЕІ СО відібрали проби грунту, задля встановлення рівня забруднення земельних ресурсів.

Далі буде розрахований розмір шкоди зумовленого забрудненням земельних ресурсів згідно нової Методики визначення розміру шкоди завданої землі, ґрунтам внаслідок надзвичайних ситуацій та/або збройної агресії та бойових дій під час дії воєнного стану.

Також було вказано, що значної шкоди від війни зазнають саме земельні ресурси та ґрунти через:

  • забруднення нафтопродуктами та небезпечними речовинами в результаті вибухів та при гасінні пожеж на інфрастутрних об’єктах та нафтобазах;
  • засмічення землі будівельними та змішаними відходами в результатів бомбардувань;
  • засмічення залишками військової техніки та фортифікаційних спорудами.

Нагадаємо, що очільник поліції Київщини запевнив, що російські загарбники відповідатимуть за кожен злочин, вчинений на території Київської області та України загалом.

Читати "Моя Київщина" у Telegram