#

На Броварщині відновлять пошкоджену окупантами амбулаторію

24.04.2024 12:01
На Броварщині відновлять пошкоджену окупантами амбулаторію
Фото з мережі Інтернет

За кошти United24 у селі Богданівка Броварського району відновлять амбулаторію, яка постраждала у березні 2022 року під час активних бойових дій 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу МОЗ.

Зазначається, що загальна вартість робіт – понад 19 млн грн, з яких 16 млн грн становитимуть кошти, зібрані на платформі United24, а понад 3 млн грн – кошти співфінансування місцевої громади.

Уряд ухвалив постанову про розподіл коштів спеціального фонду державного бюджету на капітальний ремонт медзакладу.

Так, кошти з рахунку United24 будуть розподілені Міністерству охорони здоров’я для надання субвенції з держбюджету бюджету Великодимерської селищної територіальної громади. Завдяки чому у медзакладі буде проведено капітальний ремонт

– пояснили у міністерстві.

Варто зазначити, що Великодимерська територіальна громада Київської області в лютому-березні 2022 року перебувала під російською окупацією та значно постраждала внаслідок збройної агресії росії. Зокрема, росія пошкодила 28 об’єктів, серед яких є заклади освіти, культури та медзаклади.

Так, в результаті обстрілів постраждала й Богданівська амбулаторія. У медзакладі були пошкоджені вікна, двері, дах та внутрішнє опорядження, постраждала електромережа та система опалення.

Завдяки благодійній допомозі у медзакладі вже відновили вікна та двері, однак амбулаторія потребує капітального ремонту для повного відновлення закладу.

На сьогодні амбулаторія обслуговує мешканців сіл Богданівка, Залісся та інших навколишніх населених пунктів, чисельністю близько п’яти тисяч осіб.

Нагадаємо, що відбудова та безпека енергетики: голова КОВА розповів про пріоритети Київщини.


Читати "Моя Київщина" у Facebook