#

На будівництво дитсадка в Борисполі направили ще майже 30 млн грн

26.11.2020 19:40
На будівництво дитсадка в Борисполі направили ще майже 30 млн грн
Фото з місця події

Додаткові роботи з будівництва дитсадка в Борисполі обійдуться в 24 млн грн

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сторінку "Prozorro".

16 листопада 2020 року управління капітального будівництва Бориспільської міської ради уклало договір з ТОВ "Укрбуд Забудова" на будівництво дошкільного навчального закладу на 165 місць по вулиці Володимира Момота, 46-А в Борисполі (коригування).

ТОВ "Укрбуд Забудова" до кінця грудня 2021 року повинно виконати роботи з облаштування покрівлі, благоустрою території та інші будівельні роботи.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, оскільки ця компанія вже працює на об'єкті. Замовник пояснив, що наразі виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт у того самого підрядника.

В обґрунтуванні переговорної процедури зазначено, що проєкт будівництва був розроблений у 2013 році, але в процесі будівництва виникла необхідність його зміни. Після коригування кошторисна вартість будівництва склала 110,9 млн гривень (інформація щодо початкового кошторису відсутня). В оновленому проєкті, зокрема, плоску покрівлю замінили на вальмовий дах, передбачили монтаж ігрових спортивних багатофункціональних майданчиків та поставку обладнання ліцензованими компаніями.

Нагадаємо, що у Борисполі підвищаться тарифи на теплозабезпечення через зростання ціни на газ.

Читати "Моя Київщина" у Facebook