На Київщині 29-річного чоловіка скерували до суду за напад із ножем на дівчину та поранення чоловіка
Бучанська окружна прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно жителя Ірпеня, який напав із ножем на 16-річну дівчину та завдав тяжких тілесних ушкоджень 50-річному чоловіку
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Київської обласної прокуратури.
Керівник Бучанської окружної прокуратури скерував до суду обвинувальний акт щодо 29-річного жителя Ірпеня. Йому інкримінують замах на умисне вбивство неповнолітньої та умисне тяжке тілесне ушкодження (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України, ч. 1 ст. 121 КК України).
За даними слідства, 22 жовтня 2025 року ввечері чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, напав на 16-річну дівчину, завдавши їй ударів ножем у шию та спину. Дівчина чинила опір і кликала на допомогу, що врятувало її життя. Завдяки швидкій медичній допомозі напад не завершився смертю потерпілої.
Того ж дня обвинувачений поранив і 50-річного чоловіка, завдавши йому ножових поранень у спину. Потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя.
Чоловіка затримали, йому обрали запобіжний захід — тримання під вартою. Наразі справа передана до суду для розгляду по суті.
Читати "Моя Київщина" у Facebook