#

На Київщині бджолярі масово вбивають птахів (ФОТО)

04.06.2020 16:20
На Київщині бджолярі масово вбивають птахів (ФОТО)
Фото з мережі Інтернет

Нещодавно стало відомо, що у Київській області власники пасік вбивають птахів, бо ті через голод поїдають бджіл

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Сьогодні", це на своїй сторінці в соціальних мережах написав Сергій Волков, голова Держекоінспекції в області.

Поки Маск запускає ракети, наші деякі пасічники поводяться як варвари. Їм заважає ця красива пташка (щурка, або бджолоїдка) Вони з факелами, зброєю чи сітками вбивають їх та закликають це робити інших бджолярів, - написав Сергій Волков у Facebook.

Він просить повідомляти про такі випадки в поліцію і безпосередньо до Держекоінспекції столичного регіону. Йдеться про винищення щурки європейскої. Ці птахи птах родини бджолоїдкових гніздяться великими зграями. Щурка – яскравих кольорів птах, який полює на комах у повітрі.

Бджолярі несправедливо вважають її шкідником, оскільки, крім бджіл, щурка ловить і шкідливих комах, наприклад ос і бджолиних вовків.

Сергій Волков розповів, що про винищуванні птахів вони дізналися із соціальних мереж та жахнулися від того, що відбувається. За його словами, через те, що агропромислові компанії знищують комах у Київській області, у птахів порушений харчовий баланс.

Птахи не мають що їсти, і вони почали поїдати бджіл. Я, звичайно, розумію емоції бджолярів, але те, що ми спостерігаємо в соціальних мережах, можна назвати справжньою війною проти птахів. Люди навіть викладають фото з десятками винищених щурок, - розповідає Сергій Волков.

Порушникам він нагадує про відповідальність та штрафи. У свою чергу в поліції Київської області розповіли, що поки до них не надходили заяви про масове винищення птахів.

Нагадаємо, що у Київські області запрацювало унікальне підприємство, яке виготовляє свічки ручної роботи із бджолиного воску.


Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: