#

На Київщині навчальний рік завершиться без урочистостей та випускних вечорів

17.05.2024 11:34
На Київщині навчальний рік завершиться без урочистостей та випускних вечорів
Фото з мережі Інтернет

КОВА рекомендує освітнім закладам Київщини уникати масових заходів з нагоди завершення навчального року

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу КОВА.

Заступниця голови Київської ОДА Жанна Осипенко зазначила, що у 66 громадах Київщини свято Останнього дзвоника відбудеться до 31 травня. Окремі освітні заклади решти громад завершать навчання до 7  та 14 червня відповідно. Вона пояснила, що термін навчання в них продовжили зважаючи на більшу тривалість канікул взимку.

У Київській області освітнім закладам рекомендовано не проводити гучних масових заходів з нагоди завершення навчального року та випускних вечорів

– наголосила пані Осипенко.

За її словами, у цьому навчальному році на Київщині функціонувало 620 шкіл. 97% закладів освіти мали змогу працювати в очному та змішаному форматі.

Цьогоріч в області майже 58 тис  випускників закладів загальної середньої освіти. Свої перші свідоцтва про початкову освіту отримають  23,7 тис учнів 4 класу. Навчання в 9 класі завершують 22,9 тис. школярів, в 11 класі – 11,3 тис. учнів.

У закладах загальної середньої освіти  триває набір до 1 класів. У новому навчальному році планується відкрити 990 перших класів, де будуть навчатися понад 20,6 тисяч першокласників. Прогнозовано у 10 класах продовжать навчання 13 тисяч учнів.

Нагадаємо, що НМТ на Київщині складатимуть понад 16 тис випускників.


Читати "Моя Київщина" у Telegram