#

На Київщині покарають поліцейського, який взяв хабар

18.05.2020 18:40
На Київщині покарають поліцейського, який взяв хабар
Фото з мережі Інтернет

На Київщині судитимуть поліцейського, який отримав неправомірну вигоду в сумі 10 тис грн

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу прокуратури Київської області.

Встановлено, що поліцейський 30 березня 2020 року під час оформлення дорожньо-транспортної пригоди, за участю легкового автомобіля та мопеда, отримав від водія останього неправомірну вигоду в сумі 10 тис грн за не вилучення посвідчення водія та не складання постанови про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 126 КУпАП, а саме керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Санкція статті передбачає покарання у виді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від 3-х до 6-ти місяців, або позбавленням волі на строк від 2-х до 4-х років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

Нагадаємо, що на Київщині судитимуть начальника одного з підрозділів Національної академії наук України за отримання неправомірної вигоди.

Читати "Моя Київщина" у Facebook