#

На Київщині понад 70 проєктів включено до програми "Великого будівництва"

28.10.2021 08:20
На Київщині понад 70 проєктів включено до програми "Великого будівництва"
Фото з мережі Інтернет

Учора, 27 жовтня, у Київській облдержадміністрації розповіли, що у 2021 році інфраструктура Київщини поповнилася понад 70-ма проєктами у рамах програми Президента України "Велике будівництво"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу КОДА.

Частину проєктів уже завершили, на решті роботи проходять за планом.

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін прокоментував:

Працюємо над удосконаленням регіональної інфраструктури. Це тривалий, але результативний процес. Розвиваємо освітню, дорожню та спортивну сферу. А паралельно покращуємо дорожню. Без якісних доріг про комфорт не може йтись, тож особливу увагу приділяємо тому, щоб "зшивати" населені пункти Київщини між собою.

Тож у 2021 році до "Великого будівництва" в області включили шість приймальних відділень в опорних лікарнях, шість шкіл, шість дитсадків, шість спортивних об’єктів, один центр з надання адміністративних послуг і 47 доріг. 14 соціальних проєктів уже реалізовано. Також на автошляхах проклали 90% асфальту від запланованого.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: