#

На Київщині проведуть аудит тарифів на комунальні послуги

21.01.2021 11:40
На Київщині проведуть аудит тарифів на комунальні послуги
Фото з мережі Інетрнет

На Київщині готуються до проведення комплексного аудиту тарифів на комунальні послуги, йдеться про вартість води, електроенергії, опалення та газу для населення

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу КОДА.

У населених пунктах Київщини тарифи на комунальні послуги різняться. Тож нам важливо розуміти, чи аргументованим є їх ціноутворення і чи не доводиться сплачувати людям зайві кошти за тепло, воду, газ чи опалення. Закликаю представників органів місцевого самоврядування сприяти його проведенню. Маємо спільно зробити так, щоб жителі нашої області отримували якісні послуги за виправдану вартість, – зазначив очільник КОДА Василь Володін.

Уряд ухвалив граничну вартість газу на рівні 6,99 грн за кубометр. Отже, приватні постачальники, які обслуговують мешканців Київщини, не мають права формувати вищу ціну, ніж встановив Кабмін. Водночас люди не зобов’язані постійно обслуговуватися в одного й того  газопостачальника. Уряд максимально вдосконалив механізм надання соціальної підтримки. Це свідчить про два фактори. Перший полягає в тому, що держава розширила коло людей, які мають право на пільги та субсидії. Другий – держава максимально спростила процес їх оформлення.

Цими перевагами вже успішно скористалися 30 відсотків мешканців Київщини. Інші можуть знайти всі деталі та подати заявку на оформлення допомоги в онлайн-режимі на сайті Міністерства соціальної політики.

Також нагадаємо, що жителі Київщини мають право самостійно обирати для себе постачальників газу - це стосується побутових споживачів, які проживають як у власних будинках, так і багатоквартирних.

Читати "Моя Київщина" у Telegram