#

На Київщині судитимуть посадовця, який постачав неналежне обладнання для будівництва системи радіаційного контролю

01.02.2024 17:10
На Київщині судитимуть посадовця, який постачав неналежне обладнання для будівництва системи радіаційного контролю
Фото з мережі інтернет

Поліція Київщини скерувала до суду обвинувальний акт відносно посадовця, який постачав обладнання неналежної якості для будівництва системи радіаційного контролю

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу поліції Київщини. 

Його дії спричинили Державному спеціалізованому підприємству "Чорнобильська АЕС" матеріальну шкоду у розмірі більше ніж сім мільйонів гривень.

Відповідно до договору підряду службовець повинен був доставити справне устаткування  для подальшого використання при виконанні будівельних робіт у сховищі відпрацьованого ядерного палива. Допустивши службову недбалість, правопорушник не перевірив якість техніки, яка мала пошкодження. Внаслідок цього сукупність порушень та дефектів унеможливила експлуатацію обладнання. Втім, обвинувачений склав відповідний акт та підписав необхідну документацію щодо передачі товару, а згодом на рахунок товариства були перераховані кошти.

Нещодавно правоохоронці повідомили фігуранту про підозру. Наразі за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки, до суду направлено обвинувальний акт з матеріалами кримінального провадження.

Нагадаємо, що ДБР викрило начальника фінансово-економічної служби однієї з військових частин на Київщині на зловживаннях з фінансами.

Читати "Моя Київщина" у Telegram