#

На Київщині упередили розтрату майже 186 млн грн під час проведення тендеру

23.05.2024 17:47
На Київщині упередили розтрату майже 186 млн грн під час проведення тендеру
Фото з мережі Інтернет

Аналітики ТУ БЕБ у Київській області упередили розтрату майже 186 млн грн під час проведення тендеру з реконструкції нежитлової будівлі під громадську 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу ТУ БЕБ.

За результатами інформаційної-аналітичної роботи встановлено, що службові особи одного з комунальних підприємств у Київській області оголосили закупівлю послуг з ремонтних робіт. Посадовці збирались витратити на реконструкцію нежитлової будівлі майже 186 млн гривень.

Фахівці Бюро проаналізували згаданий тендер та встановили недоцільність використання бюджетних коштів на будівництво фактично нової будівлі, що не є першочерговою критичною потребою, враховуючи продовження дії воєнного стану.

Співробітники БЕБ направили лист розпоряднику коштів з відповідними рекомендаціями. Завдяки вжитим заходам замовник скасував проведення торгів. Таким чином аналітики ТУ БЕБ у Київській області упередили нецільове використання майже 186 млн грн з місцевого бюджету.

Нагадаємо, що БЕБ у Київській області упередили розтрату майже 6 млн грн під час проведення тендерної закупівлі рентгенівської діагностичної системи.


Читати "Моя Київщина" у Facebook