#

На Київщині викрили "конвертаційний центр" з обігом понад 3,5 млрд грн

20.09.2022 08:30
На Київщині викрили "конвертаційний центр" з обігом понад 3,5 млрд грн
Фото з місця подій

У Київській області фахівці Бюро економічної безпеки викрили діяльність конвертаційного центру, який використовуючи фіктивні підприємства, допомагав реальному сектору економіки приховувати та переводити прибутки у готівку

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на  пресслужбу Бюро економічної безпеки.

Правоохоронці встановили, що службові особи Держгеокадастру одного з районів Київщини, зловживаючи своїм становищем, здійснювали правопорушення під час ухвалення рішень, щодо передачі земельних ділянок у власність фізичним та юридичним особам.

Аналізуючи інформацію щодо власників земельних ділянок, працівники БЕБ викрили діяльність "конвертаційного центру". Було проведено 8 санкціонованих обшуків у приміщенні сільської ради, офісних та житлових приміщеннях фігурантів.

В одному з офісних приміщень, вилучено 346 печаток суб’єктів господарювання серед них нерезиденти, офшорні компанії, реквізити яких використовувалися для виведення грошових коштів за кордон, а також вилучено боєприпаси та вибухові речовини тощо. Також під час обшуків були виявлені печатки благодійних організацій, які на даний час перевіряються на причетність до фактів розкрадання благодійних коштів.

Наразі співробітники БЕБ та Нацполіції проводять аналіз вилученої під час обшуків документації з метою встановлення всіх фігурантів причетних до злочинної діяльності. Земельні ділянки загальною площею 209 га, що розташовані у межах зазначеної ОТГ арештовані районним судом міста Києва.

Нагадаємо, що заступника голови СБУ на Київщині відсторонили через втручання в перехід громад до ПЦУ.

Читати "Моя Київщина" у Facebook