#

На Київщині за останні місяці збудували більше фортифікацій, ніж за попередні два роки, – антикорупціонер Миткалик

06.06.2024 09:04
На Київщині за останні місяці збудували більше фортифікацій, ніж за попередні два роки, – антикорупціонер Миткалик
Фото з місця події

Голова ГО "Антикорупційний штаб", член робочої групи "Прозорість та підзвітність" при КОВА Сергій Миткалик розповів, що на Київщині за останні місяці збудували більше фортифікацій, ніж за попередні два роки

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис Сергія Миткалика.

Наразі у Київській області активно ведеться будівництво фортифікаційних споруд прискореними темпами. Миткалик зауважив, що за останні три місяці підрядниками було побудовано більше укріплень, ніж військові побудували за попередні два роки.

Миткалик озвучив це за результатами інспекційного візиту обласної влади та представників громадськості на об’єкт.

Це звісно може бути пов'язано із особливостями чорнобильської зони та тими місцями, де нам вдалось побувати. Майже на кожному об'єкті працюють звичайні будівельники, які до цього будували школи, лікарні та житлові будинки, а зараз переключились на фортифікації, тому тепер військові роблять свою роботу, а підрядники - свою. Це було помітно і під час оголошення повітряної тривоги. Виглядає так, що саме така система оптимізує та пришвидшує темпи будівництва фортифікацій,

– написав Миткалик на своїй сторінці у Фейсбук.

Наразі представники громадськості проводять перевірку підрядників та кошторисів, вартості матеріалів. Водночас, за словами члена робочої групи, після візити до укріплень єдиний висновок:

Київщина може спати спокійно – кордон добре облаштований.

Нагаємо, що начальник Київської ОВА Кравченко повідомив, що Київщина нарощує темпи облаштування військових інженерно-технічних фортифікаційних споруд та ліній невибухових загороджень.

Читати "Моя Київщина" у Telegram