#

На Київщині ЗСУ готуються до відбиття можливого повторного наступу росії

07.04.2022 17:54
На Київщині ЗСУ готуються до відбиття можливого повторного наступу росії
Олександр Грузевич

Начальник штабу Командування Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Грузевич запевняє, що після передислокації російських військ на схід України та спроби взяти під контроль Донецьку та Луганську області слід очікувати повторного наступу на Київ

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на брифінг Олександра Грузевича.

Під час брифінгу начальник штабу Командування Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Грузевич розповів, що ситуація в Україні залишається напруженою. Ворог змінив свій напрямок і найближчим часом буде намагатися взяти під контроль Донецьку та Луганську області, після чого слід очікувати повторного наступу все-таки на столицю.

За його словами, наразі вживають заходів щодо збільшення зовнішнього кола оборони Києва та Київської області, тривають заходи щодо нарощення фортифікаційного обладнання та підготовки особового складу.

Він додав:

Зараз таке невеличке затишшя у Київській області, але не для військових. Ми зараз активно розпочали фазу підготовки особового складу, який прибув на поповнення, підготовку підрозділів територіальної оборони до активних дій.

Наразі триває навчання особового складу задля використання новітнього озброєння, яке нині надходить із країн-партнерів, здійснюється навчання тактики дій для того, щоб бути готовими до відбиття можливого повторного наступу на столицю.

Нагадаємо, що очільник Славутича Юрій Фомічов наполягає на правильній підготовці до ймовірного повторного вторгнення російських військ у Київську область.


Читати "Моя Київщина" у Telegram