На Київщині держслужбовця спіймали на хабарі в 100 тисяч гривень
Сьогодні, 6 серпня, одному з керівників ДП "Українське державне аерогеодезичне підприємство" повідомили про підозру в отриманні 100 тис гривень хабара
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.
Держчиновник отримав вказані кошти від представника комерційної структури за підготовку документів та надання в оренду приміщення, яке перебуває на балансі державного підприємства.
Посадовцю оголосили про підозру за ч. 2 ст. 368 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, предметом яких була неправомірна вигода в значному розмірі).
Хабарнику загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
Наразі вирішується питання про відсторонення його від займаної посади та обрання запобіжного заходу.
Також нагадаємо, що у Васильківському районі посадовця Держгеокадастру затримали на хабарі у 10 500 доларів.
Читати "Моя Київщина" у Telegram