#

На Київщині офіційно запровадили карантин через коронавірус

12.03.2020 14:38
На Київщині офіційно запровадили карантин через коронавірус
Фото з мережі Інтернет

Сьогодні, 12 березня, згідно з Постановою Уряду "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" на території Київської області введений карантинний режим

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу КОДА.

З огляду на постанову "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19", постійно діюча комісія з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської обласної адміністрації під головуванням Василя Володіна, виконуючого обов’язки голови КОДА, провела оперативне засідання.

На засіданні посадовці затвердили основні алгоритми координації діяльності між закладами охорони здоров’я, місцевими органами влади на випадок виявлення інфікованої людини.

Постанова "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 передбачає":

  • На три тижні (з 12 березня по 3 квітня) ввести карантин у навчальних закладах.
  • Ввести обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб (за винятком заходів державної необхідності).
  • Спортивні змагання можливі із дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

"Київська обласна державна адміністрація готова до виконання розпорядження уряду. Ми провели велику підготовчу роботу. Надали необхідні доручення органам виконавчої та місцевої влади. Щоденно моніторимо ситуацію. Тривають підготовчі роботи та координація з усіма ланками влади. Ведемо масштабну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення. Підстав для паніки не має. Робимо все від нас залежне, щоб максимально убезпечити людей від захворювання на корона вірус", - наголосив Василь Володін.

Також нагадаємо, що в місті Біла Церква пройшли навчання працівників медичних установ для відпрацювання необхідний дій у разі виявлення хворих на коронавірус.

Читати "Моя Київщина" у Telegram