#

На Миронівщині відбувся ветеранський турнір з міні-футболу (ФОТО)

03.02.2021 14:40

Нещодавно, 31 січня, у селі Карапиші Миронівськго району відбувся ветеранський турнір з міні-футболу пам'яті Олександра Бурлаки

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сторінку "Миронівська міська рада" у Facebook.

Олександр Валентинович Бурлака – громадський активіст, був відданий справі становлення фізкультури та спорту.

Зазначимо, що у турнірі взяли участь команди з Миронівки, Рокитного, Богуслава, Таращі.

• Миронівка – Тараща 4:2.

Тож перше місце здобула команда з Рокитного, друге – команда з Богуслава, третє місце посіли миронівські футболісти і четверте виборола команда з Таращі.

Староста села Карапиші Святослав Троценко вручив переможцям та учасникам заслужені кубки і нагороди. Миронівська міська рада висловила вдячність співорганізатору змагань Олександру Юрійовичу Даниленку.

Нагадаємо, що 31 січня з нагоди 77-ї річниці з моменту визволення Миронівки від фашистських окупантів, відбулася урочиста церемонія покладання квітів до підніжжя танку - пам'ятника визволителям міста.