#

На полігон під Києвом нелегально вивозили медвідходи з інфекційних відділень (ФОТО)

07.08.2020 17:09
На полігон під Києвом нелегально вивозили медвідходи з інфекційних відділень (ФОТО)
Фото з місця події

Комерційному директору компанії, яка спеціалізується на утилізації відходів, повідомлено про підозру в порушенні санітарних правил і норм запобігання інфекційним захворюванням, які могли спричинити поширення цих захворювань

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "LB.ua".

За даними слідства, компанія, яка спеціалізується на утилізації небезпечних відходів, у тому числі медичних і біологічних, замість утилізації таких відходів у спеціально відведених для цього місцях шляхом спалювання вивозила їх на стихійні звалища та звичайні полігони твердих побутових відходів у Київській області.

Серед медичних відходів - шприци, медичні маски, халати та інші відходи з медичних закладів Києва, у тому числі - з інфекційних відділень.

Правоохоронцями задокументовано факт вивозу вказаних відходів вантажним автомобілем на один з таких полігонів у Київській області. Наразі триває слідство, вживаються заходи для встановлення всіх обставин скоєного злочину та притягнення винних осіб до відповідальності (ч. 1 ст. 325 КК України).

Нагадаємо, що протягом доби на Київщині Державною службою з надзвичайних ситуацій було зареєстровано 46 пожеж. Читати "Моя Київщина" у Facebook