Начальник КОВА провів зустріч із Послом Латвії: обговорили безпеку, відбудову та підтримку молоді
Очільник Київської ОВА зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Андрейсом Пілдеговічсом. Сторони обговорили безпекову ситуацію в області, співпрацю у сфері енергетики та спільні гуманітарні ініціативи. Латвія продовжує підтримувати Київщину у відбудові, розвитку освіти та молодіжних програм
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис Миколи Калашника.
Як зазначив посадовець, при зустрічі обговорили поточну безпекову ситуацію в області, наслідки російської агресії та подальшу відбудову регіону. Латвія зацікавлена у співпраці з Київщиною в сфері енергетики, що надзвичайно важливо, адже ворог постійно атакує нашу енергетичну інфраструктуру. Окремо говорили про підтримку дітей і молоді — відпочинок у Латвії, навчальні програми та обмін досвідом між освітніми установами.
Микола Калашник зауважив, що вже є конкретні результати співпраці: укладено угоди між громадами Київщини та містами Латвії, реалізуються спільні проєкти, а допомога — як фінансова, так і технічна — уже працює на благо українців.
Разом працюємо над тим, щоб зміцнити партнерство й розширити можливості взаємодії між Київщиною та регіонами Латвії,
- підкреслив начальник КОВА.
Читати "Моя Київщина" у Facebook