#

Найсильнішими борцями греко-римського стилю в Україні стали спортсмени з Київщини (ФОТО)

15.02.2021 09:20
Фото з місця події

Борці з Київщини перемогли на Кубку України з греко-римської боротьби серед дорослих

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу Управління молоді та спорту КОДА.

Всеукраїнське змагання проходило у Черкасах 9-10 лютого. Всього брало участь 17 команд. У пресслужбі розповідають, що цього року Кубок України з греко-римської боротьби був присвячений 150-річчю з дня народження славетного українського богатиря Івана Піддубного.

Борці Київщини на змаганнях вибороли як загальнокомандну перемогу, так і медалі в особистому заліку: двоє вихованців Київської обласної ШВСМ, Віктор Петрик (60 кг) та Олександр Грушин (63 кг). Борці своїми перемогами на вибороли право на участь у складі національної збірної команди України у чемпіонаті Європи, що відбуватиметься у квітні в Польщі.

Розповідають, що підготували спортсменів до змагань наставники Максим Чепурко, Андрій Калашніков, Віктор Лозовий, Григорій Житовоз та Степан Шелемех.

Нагадаємо, що призерами Чемпіонату України збоксу у Чернівцях стали три спортсмени Київської обласної ШВСМ, серед них – обухівчанин Ельвін Алієв.