#

Нардеп Дунда анонсував звільнення голови Фастівської РДА

02.12.2019 13:30
Нардеп Дунда анонсував звільнення голови Фастівської РДА
Василь Кравченко

Народний депутат від 91 виборчого округу Олег Дунда повідомив, що очільника Фастівської РДА скоро буде звільнено

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку "Олег Дунда - Слуга Народу" у Facebook.

Як повідомив депутат, нещодавно у нього була зустріч з головою Фастівської райради Геннадієм Сиваненком і Василем Кравченком, який займає посаду голови Фастівської РДА. Дунда вказав, що Кравченко незабаром буде звільнений з посади.

"Під час цієї зустрічі отримав від них інформацію щодо стану криміногенної ситуації в районі. Чемпіоном із злочинності є селище Борова. Сумнівна першість, погодьтесь. Того ж дня зустрівся з паном Босим. Задав йому питання, як очільнику селища, щоб почути його думки з цього приводу. Там була смішна відповідь. Розумію, зніяковів, але цей досить невтішний факт в моїй пам’яті відклався", - ідеться у повідомленні.

Також він повідомив, що разом з представниками Кабміну і народними депутатами працював над перспективним планом Київської області. Він зазначив, що Гостомель  буде мати власну ОТГ. А Борівська ОТГ, яку він відстоює, чисельністю 15 000 жителів показує спроможність 0,4. У той час, як Кожанська ОТГ з населенням 8 000 жителів показує спроможність 0,8-0,9.

Нагадаємо, що нардеп-мажоритарник Олег Дунда розповів у інтерв'ю "Моїй Київщині" про найактуальніші проблеми регіону, секрет перемоги на виборах і зв'язки з Коломойським та Аваковим.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: