#

Нардепа-держзрадника від Київщини будуть судити

09.01.2024 11:40
Нардепа-держзрадника від Київщини будуть судити
Олександр Дубінський

Народного депутата України від Київщини Дубінського судитимуть за підроблення документів для виїзду за кордон

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Офісу Генпрокурора.

Прокурори Офісу Генерального прокурора скерували до суду обвинувальний акт стосовно народного депутата за фактом службового підроблення (ч. 1 ст. 366 КК України).

Розслідуванням встановлено, що депутат вніс неправдиві відомості до офіційних документів на підставі яких виїхав за кордон.

Він підготував заяву від свого імені на ім’я Міністра охорони здоров’я України з проханням надати йому документи необхідні для перетину державного кордону України у зв’язку з терміновою необхідністю супроводу його батька на лікування.

Однак, отримавши ці документи народний обранець, замість того щоб супроводжувати свого батька на лікування, перетнув державний кордон самостійно на наступний день після виїзду за кордон батька. 

В подальшому батько повернувся до України набагато раніше, ніж нардеп. Народний обранець перебував поза межами України понад місяць на відпочинку.

Згідно отриманої інформації під час перебування за кордоном він встиг двічі відвідати Італію, Хорватію та Іспанію. Зокрема, в Іспанії обвинувачений зупинявся у двох готелях у Барселоні та у її передмісті.

Досудове розслідування здійснювалося ГСУ ДБР, оперативний супровід СБУ.

Нагадаємо, що Аналітик Гліб Канєвський заявив, що Україна не стягнула жодного активу у звинуваченого в держзраді колишнього нардепа від Київщини Володимира Сівковича.

Читати "Моя Київщина" у Facebook