#

"Наш край" закликав владу надати гуманітарну допомогу мирним жителям Донбасу (ВІДЕО)

22.02.2022 16:15
"Наш край" закликав владу надати гуманітарну допомогу мирним жителям Донбасу (ВІДЕО)
Співголова партії "Наш край" Сергій Шахов

Співголова партії "Наш край", народний депутат України Сергій Шахов закликає владу надати жителям "сірої зони" на Донбасі гуманітарну допомогу, оскільки багато з них постраждали в результаті ескалації конфлікту

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

Співголова партії "Наш край", народний депутат України Сергій Шахов заявив під час виступу у Верховній Раді:

8 років горить Донбас. Учора відбулася надзвичайна подія. Я прошу підняти питання "Сірої зони Донбасу" і відселення людей із "Сірої зони Донбасу". Людям потрібна гуманітарна допомога. Вчора в Щасті і в половині Луганської області не було ні світла, ні тепла. Ми не можемо покинути наших людей. Донбас – це Україна, і ми маємо подбати про наших людей. Ми повинні негайно організувати гуманітарну допомогу для українців Донбасу. Люди в скруті!

За словами обранця, у прифронтовому місті Щастя внаслідок обстрілів із боку бойовиків ЛНР повністю зупинила роботу Луганська теплоелектростанція. Сьогодні в трансформатор на території ТЕС влучив снаряд, відбулося займання. За словами Сергія Шахова, Щастя залишилося повністю без електро-, водо- і теплопостачання.

Така ж ситуація у Врубівці. Там люди сидять у бомбосховищах без електрики та газу. Доступу до відновлення поки що немає, оскільки обстріли не вщухають. Зважаючи на небезпечну ситуацію, влада має терміново розглянути можливість евакуації мирних людей.

Нагадаємо, що 21 лютого в Кагарлику обговорили ситуацію навколо чергової ескалації на кордонах України.


Читати "Моя Київщина" у Telegram