#

Переяславець планує майже повністю "забити" тіло татуюваннями (ФОТО, ВІДЕО)

25.12.2020 18:20
Переяславець планує майже повністю "забити" тіло татуюваннями (ФОТО, ВІДЕО)
Назар Олійник

Житель Переяслава 20-річний Назар Олійник розповів про свої 50 татуювань та плани на майбутнє

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на  "Інформатор" .

Назара Олійника називають однією з найяскравіших постатей міста Переяслав. Він є досить активним громадянином, працює баристою у кав’ярні, займається спортом – є кандидатом у майстри спорту з боксу, здобув третє місце на чемпіонаті України із сумо. Хлопець пропагує здоровий спосіб життя та має багато планів на майбутнє, пов’язаних з донорством.

До мене багато хто звертається, бо я не тільки надаю послуги донора, а й залучаю до цього інших людей, – зізнається хлопець.

Назар має 50 татуювань на тілі. Перше татуювання набив у 16 років, потім знайшов "свого" майстра, у якого зробив решту тату.

Майстриня Леся Бутко, на мою думку, найкраща в Переяславі. Я до неї звернувся в 17 років, саме вона набила мені 49 татуювань. В майбутньому я планую "забити" 90% свого тіла. Все, окрім обличчя, бо я й без цього красивий і подобаюсь собі, – розповів юнак.

Його першим тату став герб України на грудях. Він набив його на знак того, що є вільною людиною. Хлопець розповів, що таке ж татуювання має його старший брат.

Мій брат також має багато тату. А ось мама й тато були проти цього. На жаль, тата зараз уже немає в живих. Мама, в свою чергу, вже нічого не може зробити, бо ми повиростали і кожен має власну думку та вибір. Попри те, що їй вже 47 років, у 45 вона зробила своє перше тату, а зараз у неї їх аж п’ять, і вона працює в суді. Сторонні люди дуже часто думають, що я сидів у тюрмі. За це багато хто питає, як і за те, навіщо я роблю так багато татуювань. Деякі особи кажуть, що їм подобається вигляд моїх тату, але їх занадто багато. Як би там не було, в мене є своя думка стосовно цього. Немало людей дивляться на татуювання і навіть не розуміють, що я це бачу, а коли розуміють, починають відводити погляд, соромитися, – розповів хлопець.

Нагадаємо, що у Броварах місцева влада вирішила утеплити загальнооствітню школу №5, знищивши мозаїку на стіні.Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: