#

Новий голова ДАБІ України має 50 земельних ділянок у Білогородці

03.04.2019 14:54
Новий голова ДАБІ України має 50 земельних ділянок у Білогородці
Сергій Кузьмін

Призначений 27 березня новий голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Сергій Кузьмін має у власності понад півсотні об’єктів нерухомості в селі Білогородка Києво-Святошинського району

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "kyiv.web2ua.com".

Сергій Кузьмін є співвласником двох підприємств та користується цілим автопарком представницького класу. Такі дані він оприлюднив у власних деклараціях про доходи, які чиновники зобов’язані оприлюднювати.

Згідно з декларацією, яку Сергій Кузьмін надав у зв’язку з вступом на посаду голови ДАБІ, він володіє 53 об’єктами нерухомості, серед яких квартири на 204 кв. метри у Києві та на 120 кв метрів у Євпаторії, а також гараж. Крім того, чиновник задекларував 50 земельних ділянок у селі Білогородка Києво-Святошинського району загальною площею понад 400 тис. кв. метрів, які він отримав у період з 2007 по 2009 роки.

Чиновник має у власності автомобіль класу люкс MERCEDES-BENZ S 65 та позашляховик MERCEDES-BENZ G 5.5, які він придбав у 2015 році. Показово, що в попередніх деклараціях Сергій Кузьмін також вказував і автопарк дружини. У 2015 та 2016 роках вона придбала BENTLEY CONTINENTAL GT,  RANGE ROVER,   BMW F800R та TOYOTA LAND CRUISER 200.

Сергій Кузьмін також є співвласником ТОВ "СПЕЦСЕРВІС", де володіє часткою 33%, та ТОВ "ІНТЕРЛЕКС" де володіє часткою 50%. Обидва підприємства наразі перебувають у стані припинення діяльності або санації.

Раніше Сергій Кузьмін займав посаду директора Державного підприємства "Укрдержбудекспертиза".

Нагадаємо, що поліція Київщини затримала хабарника з ДАБІ, який за 150 тисяч доларів обіцяв "вирішити" питання в Державній архітектурно-будівельній інспекції України.

Читати "Моя Київщина" у Telegram