#

Обоє міністри та віцепрем'єри: двоє ексголів Київської ОДА ідуть на підвищення

06.06.2024 13:29
Обоє міністри та віцепрем'єри: двоє ексголів Київської ОДА ідуть на підвищення
Фото з мережі Інтернет

Як повідомили МК співрозмовники в апараті прем'єр- міністра та Офісі Президента, ухвалені політичні рішення про перехід Олексія Чернишова та Олексія Кулеби на вакантні міністерські посади

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

Призначення можуть відбутись вже на наступному тижні. Поки ще ідуть консультації, чи доцільно обох також призначати віце-прем'єрами, вирогідність чого дуже висока.

Хто такий Олексій Чернишов


До посади голови правління НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов був головою Київської обласної державної адміністрації (2019-2020) та міністром розвитку громад та територій України (2020-2022). Він вважається основним кандидатом на посаду міністра інфраструктури. 

Актуально: ексголова Київської ОДА вважається основним кандидатом на посаду міністра інфраструктури.

Згідно з даними на сайті "Нафтогазу", Олексій Чернишов має понад 20 років досвіду в бізнесі та інвестиціях як в Україні, так і за кордоном. 

Читайте також: заступник голови ОП Олексій Кулеба заперечує, що він нібито отримав пропозицію очолити Мінрегіон.

Хто такий Олексій Кулеба


Олексій Кулеба розпочав свою кар'єру з 2005 року як менеджер комунального підприємства Київської обласної ради "Київ – медіа".

У 2010 році він став старшим викладачем кафедри організації самоврядування ПАТ "Міжрегіональна Академія управління персоналом".

З 2012 по 2018 роки він займав різні керівні посади, включаючи директора ТОВ "Аспер Естейр" та викладача в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

У листопаді 2019 року Кулеба був призначений директором Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради, а з січня 2021 року став першим заступником голови Київської міської державної адміністрації.

У лютому 2022 року він став головою Київської обласної державної адміністрації, а з березня 2022 року - радником патронатної служби начальника Київської обласної військової адміністрації.

У травні 2022 року Кулеба знову обійняв посаду голови Київської обласної державної адміністрації, а в січні 2023 року його було призначено заступником керівника Офісу Президента України.

Нагадаємо, що двоє екс-голів Київської ОДА можуть стати міністрами.Читати "Моя Київщина" у Facebook