#

Очільник футболу Київщини вправно вирішує всі фінансові питання (ФОТО)

21.05.2020 12:05
Очільник футболу Київщини вправно вирішує всі фінансові питання (ФОТО)
Фото з мережі Інтернет

Стало відомо, що новий очільник обласного футболу Андрій Засуха планує створити благодійний фонд, який сприятиме розвитку футболу на Київщині

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на спільноту "Київщина футбольна". 

Андрій Засуха поставив перед собою завдання погасити заборгованість за минулі роки. Таким чином, чоловік планує створити спеціальний благодійний фонд. Отримані із нього кошти спрямують на розвиток інфраструктури та матеріальне забезпечення спеціалізованих проектів.

Не обіцяю зробити все й одразу, але гарантую поступове вирішення як нагальних проблем, так і перспективних планів, - заявив Андрій Засуха після обрання Головою Київської обласної асоціації футболу.

Варто сказати, що станом сьогодні майже повністю погашено заборгованість перед арбітражним корпусом, а обов’язкові виплати здійснюються за плановим графіком. Також триває надання цілеспрямованої матеріальної допомоги регіональним осередкам і клубам, які вдосконалюють інфраструктуру змагальних арен. Зокрема, у травні таку допомогу отримали Баришівська та Сквирська районні федерації, а також спортивний клуб "Сокіл" з Михайлівки-Рубежівки.

Нагадаємо, що в уряді затвердили перспективний план формування територіальних громад відповідно до якого на території Київської області буде 69 громад.  Читати "Моя Київщина" у Facebook