#

Оголошено І рівень небезпеки: найближчими днями на Київщині випаде 5-10 см снігу

04.02.2020 15:56
Оголошено І рівень небезпеки: найближчими днями на Київщині випаде 5-10 см снігу
Фото з мережі Інтернет

Унаслідок впливу південного циклону на Київщині очікується зміна погодних умов: дощ зі снігом, що розпочнеться надвечір 4 лютого, протягом доби 5 лютого значно посилиться

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Погляд".

Синоптики попереджають про значні опади та можливість утворення снігового покриву висотою 5-10 см. Крім того вранці та вдень можливі пориви північно-східного вітру 15-20 м/с, хуртовини, а на дорогах ожеледиця. Зважаючи на погіршення погодних умов, ДСНС України оголосили І рівень небезпечності.

"Очікувані погодні умови спричинятимуть порушення та припинення руху транспорту на дорогах та вулицях, ускладнюватимуть роботу підприємств енергетики та комунального господарства", – зазначають рятувальники.

Послаблення та припинення опадів очікується лише в кінці тижня, проте на зміну снігу прийдуть морози, очікується зниження температури вночі до –7..–13°.

Також нагадаємо, що заступник міністра соціальної політики Олег Коваль розповів, що з 1 квітня поточного року в Україні планують запровадити електронний лікарняний.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: