#

Охоронець Януковича звинувачує майданівців у пограбуванні "Межигір'я"

03.05.2018 14:59
Охоронець Януковича звинувачує майданівців у пограбуванні "Межигір'я"

Екс-голова служби безпеки "Межигір'я", під час допиту в Оболонському суді міста Києва звинуватив активістів Євромайдану у розграбуванні резиденції

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Depo.ua".

У лютому 2014 року після втечі колишнього президента України Віктора Януковича його резиденцію "Межигір'я" нібито розграбували представники Євромайдану.

За словами екс-голови служби безпеки резиденції, Анатолія Кобилинського, під час допиту в Оболонському суді м. Києва, після захоплення "Межигір'я", 22 числа єдиним недоторканим об'єктом там була так звана "Хонка Януковича".

"Однак 23 числа я дізнався про проникнення туди нинішнього нардепа Тетяни Чорновол. Вона прийшла з групою озброєних осіб і пішла звідти з рюкзаком. 25 числа в будівлю вже проникли ґрунтовно. Коли в "Хонку" зайшли люди, я мав розмову з усім відомим активістом Жаном, який представлявся людиною Парубія. Він сказав мені, що до цього на території були мародери, а зараз вони наведуть порядок. Через два дні, вони "навели порядок" – машини знову вивозили майно", – розповів екс-охоронець.

Він додав, що охорона була готова відбивати можливий штурм правоохоронців

Вони думали, що приїде озброєний спецназ звільняти територію і готувалися дати відсіч – зазначив Кобилинський.

Читати "Моя Київщина" у Telegram