#

Оперативники Київщини вибороли першість на змаганнях із мініфутболу (ФОТО)

11.08.2021 11:40

Оперативники Київської області здобули перемогу на турнірі з  мініфутболу, який приходив 9-10 серпня в Києві

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на спільноту "Поліція Київської області" у Facebook.

Зазначимо, що в змаганнях взяли участь шість команд із різних областей України, серед них – поліцейські із Вінницької, Черкаської, Житомирської,  Чернігівської, Київської областей та Києва.

12 гравців збірної Київщини стали тріумфаторами турніру, посівши почесне перше місце. Крім того, у номінаціях "Кращий гравець" та "Кращий голкіпер" оперативники Київщини теж стали переможцями.

Легенда українського футболу Олексій Михайличенко нагородив призерів кубками та грамотами.

Нагадаємо, що 10 серпня голова КОДА Василь Володін проінспектував, як організована вакцинальна кампанія на території Бориспільського району.