#

Пауерліфтери Київщини здобули перемогу на чемпіонаті в Коломиї

17.07.2019 10:14

В Коломиї завершився чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед усіх вікових груп: здобутки пауерліфтерів Київщини на чемпіонаті України з класичного жиму лежачи

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу управління фізичної культури і спорту КОДА.

На змаганнях переможно виступили представники Київщини, які додали до скарбнички нашої області сім медалей різного гатунку.
Серед дівчат у ваговій категорії до 63 кг Аніта Слободян (Бориспіль) посіла 2 місце.

Серед юніорок у вазі до 52 кг Ірина Диченко (Бориспіль) також стала срібною призеркою та вперше виконала норматив Майстра спорту України. В абсолютному заліку серед юніорок Ірина стала другою.

В командному заліку наші юніорки посіли друге командне місце.

У вазі до 72 кг серед жінок підопічна Юрія Ликова Олена Квартич (Бориспіль) виборола бронзову нагороду.

Серед юніорів Артем Цесарський (Біла Церква) став чемпіоном України (тренер А.Ємільянович).

Серед чоловіків Василь Чипорнюк та Мартиненко Ярослав (Бородянка) виграли свої вагові категорії до 105 кг та до 120 кг відповідно (тренер В.Беттяр).

Чоловіча збірна посіла 2 командне місце.