#

Переяславські гирьовики показали гарні результати на обласному чемпіонаті (ФОТО)

18.02.2022 14:50
Фото з мережі Інтернет

У неділю, 13 лютого, у Києві відбувся чемпіонат Київської області з гирьового спорту, де спортсмени із Переяславщини увійшли до числа переможців та призерів

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сторінку "Переяслав.City".

Кращими у ваговій категорії до 68 кг (вага гирі 24 кг) став переяславець Володимир Яковченко.

Юрій Голота у ваговій категорії до 85 кг та Анатолій Яковченко в категорії до 73 кг працювали із 32-кілограмовим снарядом. Юрій здобув срібну медаль, а Анатолій він посів четверте місце.

У змаганнях серед жінок (вага гирі 16 кг) Алла Яковченко, також, фінішувала четвертою.

Нагадаємо, що депутати Переяславської міськради придбали для дитсадка гойдалки.