#

Під Києвом син начальника Департаменту управління майном Нацполіції відкрив клуб відпочинку (ВІДЕО)

11.08.2020 13:10
Під Києвом син начальника Департаменту управління майном Нацполіції відкрив клуб відпочинку (ВІДЕО)
Іван Наумов

Під столицею діє комплекс для відпочинку NAVY, яким керує син начальника Департаменту управління майном Нацполіції Івана Наумова

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Українська Правда".

Зазначається, що Наумов постійно відвідував комплекс напередодні його відкриття і після, зокрема, у робочий час. Його дії виглядали як керування процесом облаштування комплексу.

Але Наумов запевняв, що "ніякого відношення" до NAVY не має. 

Хоча наступного дня поліцейський чиновник написав пост, у якому визнав, що цим проєктом займається його син Микола, який отримав гроші з сімейного бюджету.

За даними держреєстру юросіб, син Наумова вніс у статутний капітал свіжоствореної компанії-орендаря комплексу (ТОВ "Радіус 88") 2 мільйони гривень.

При цьому на кінець 2019-го завгосп Нацполіції задекларував сукупних сімейних заощаджень трохи більше половини від цієї суми – 1,3 мільйона гривень.

Раніше розповідалося, що Іван Наумов їздить на роботу то на Chrysler товариша, то на машинах Volkswagen Touareg. Крім того, на його тещу був записаний автомобіль Maserati, земля, на якій нині зведений комплекс NAVY, а також ділянка, на якій зводиться 5-поверховий будинок. Офіційних доходів, на які б теща чиновника могла все це придбати, вони не виявили.

Нагадаємо, що міський голова Василькова Володимир Сабадаш у соціальних мережах повідомив, що став частиною команди політичної партії "За Майбутнє".


Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: