Під Києвом за підозрою у вбивстві затримали ексміністра Кожару (ФОТО)
Сьогодні, 25 березня, за підозрою у вбивстві директора ТОВ "Спорт медіа проект" Сергія Старицького було затримано колишнього міністра закордонних справ Леоніда Кожару
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Радіо Свобода".
"Колишній міністр закордонних справ України Леонід Кожара тільки що затриманий співробітниками поліції за підозрою в умисному вбивстві Сергія Старицького. Зараз його доставляють до суду для обрання міри запобіжного заходу", – написав Геращенко у себе на сторінці в соціальних мережах.
За його словами, Леонід Кожара та його дружина стверджують, що Старицький покінчив життя самогубством.
"Слідчі та прокурори перевірили обставини загибелі колишнього директора телеканалу "Інтер" і дійшли висновку, що він не міг сам себе застрелити", – додав Геращенко.
