#

Плавці Київщини вибороли п’ять медалей на чемпіонаті Європи

12.07.2021 19:30

Два представники Київщини вибороли п’ять нагород всіх ґатунків на чемпіонаті Європи з плавання

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням  на пресслужбу КОДА.

Ростислав Крижанівський (Вишгород) став срібним призером Європи, Володимир Лісовець (Бровари) здобув чотири!!! медалі континентальної першості – золото й три бронзи.

Першим здобутком вихованця Київської обласної ШВСМ Володимира Лісовця (2004 р.н.) став титул чемпіона Європи на дистанції 100 м брас, яку він проплив з новим рекордом України - 1:00.26.

Із третім результатом наш плавець кваліфікувався до фіналу на дистанції 50 м брасом. І тут на Лісовця чекала ще одна нагорода – бронзова.

На другій позиції на цій же дистанції 50 м брас фінішував Ростислав Крижанівський.

На цьому підопічний тренера Олександра Фоміна зупинятися не став. В змішаному естафетному плаванні 4х100м комплексом Володимир Лісовець став бронзовим призером з новим рекордом України - 3:54.03.

Рекордний склад команди:

• 1 етап на спині - Желтяков Олександр - 54.44
  • 2 етап брасом - Лісовець Володимир - 1:01.55
  • 3 етап батерфляєм - Костроміна Вікторія - 1:01.62
  • 4 етап вільним стилем - Снітко Карина - 56.42

Четверта медаль Лісовця серед юніорів була здобута у складі чоловічої команди - бронза в естафеті 4х100м комплексним плаванням.

Склад команди:

• Етап на спині - Желтяков Олександр
  • Етап брасом - Лісовець Володимир
  • Етап батерфляєм - Коваленко Андрій
  • Етап вільним стилем - Івченко Вадим

Нагадаємо, що броварчанка виборола "золото" на чемпіонаті світу з кіокушин карате – KWU WORLD YOUTH CUP.

чемпіонат Європи з плавання серед юніорів, Рим. фоточемпіонат Європи з плавання серед юніорів, Рим. фото