#

Подорожуй Київщиною: ТОП-5 місць для прогулянок на природі

19.05.2024 10:28
Подорожуй Київщиною: ТОП-5 місць для прогулянок на природі
Фото з мережі Інтернет

У мережі опублікували ТОП-5 природних зон на Київщині для відпочинку 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Великий Київ".

Після насиченого робочого тижня хочеться відновлення та нових вражень. Тож найкращим відпочинком стане прогулянка на природі за містом. 

Межигір’я

Колишня резиденція екс-президента України – це чудове місце під Києвом для тривалої прогулянки. Величезна територія з красивими ландшафтами і доглянутими садами.  Можна взяти  велосипед та оглянути  величезну територію.


Ландшафтний парк у Буках

Парк, розташований у селі Буки, відомий своєю надзвичайною красою. Тут є дивовижні споруди, унікальні місця та красиві зелені насадження. Алея казок і різноманітні фонтани додадуть особливого шарму вашій прогулянці. Цікаво буде усім.


Пуща-Водиця 

Чудове місце, щоб відпочити від шуму міста, забути про проблеми і  на декілька годин поєднатися з природою. Там на  узбережжі можна приготувати шашлик та посмакувати його на свіжому повітрі в альтанці на природі.


Добропарк 

Це місце у Мотижині не випадково охрестили українською Голландією: навесні тут квітне мільйон тюльпанів різних кольорів.


Зоопарк "XII місяців"

Зоопарк розташований на величезній території 16 га у селі Демидів, там мешкають понад 100 видів тварин. Це місце чудово підходить для сімейного відпочинку, адже розваги там знайдуть як діти, так і дорослі. 


Нагадаємо, що цього року за кошти обласного бюджету понад 1000 дітей отримають путівки на оздоровлення.


Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: