#

Погода на Київщині та у столиці 21-го листопада

20.11.2019 19:32
Погода на Київщині та у столиці 21-го листопада
Фото з мережі Інтернет

На Київщині та в столиці 21 листопада прогнозується різке похолодання. Температура повітря опуститься до показників 0⁰…-2⁰ вночі, а вдень +1⁰…0⁰. Вітер північно-східний із поривами до 4 метрів за секунду. Вранці можливий слабкий туман. Без опадів

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) холодно та хмарно. Температурні показники приземного шару атмосфери вдень досягнуть +1⁰, а вночі будуть -1⁰. Без опадів.   

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) стоятиме вітряна та прохолодна погода. Стовпчики термометрів за вікном покажуть 0⁰…-2⁰ вночі та +1⁰…+0⁰ вдень. Без суттєвих опадів.

Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) погодні умови також будуть не кращими: холодно та вітряно. У ранкові години можливий туман. Температура повітря буде 0⁰…-2⁰ вночі та +1⁰…0⁰ вдень.

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) погода погіршиться через вплив антициклону, який зараз стаціонує на північному сході Європи. Температура повітря +1⁰…+0⁰ вдень та 0⁰…-1⁰ вночі. Швидкість вітру 3-4 метри за секунду.     

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) вітряно та хмарно. Температура повітря досягне показників 0⁰…-2⁰ вночі, а вдень +1⁰…0⁰. Без опадів.   

У Києві вранці все покриється слабким туманом. Температура приземного шару атмосфери становитиме +1⁰…0⁰ вдень та +0⁰…-1⁰ вночі. Протягом дня можливі тимчасові прояснення, але у більшості випадків буде хмарно. 

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: