Погода на Київщині та у столиці 23-го листопада
На Київщині та в столиці 23 листопада за вікном буде стояти морозна погода. Температура повітря -10⁰…-8⁰ вночі, а вдень -4⁰…-2⁰. Вітер південно-східний із поривами до 5 метрів за секунду. Без опадів
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".
На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) в суботу прогнозується прохолодна, проте суха погода. Температурні показники приземного шару атмосфери вдень досягнуть -3⁰, а вночі будуть -10⁰.
На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) стоятиме ясна погода. Пориви вітру до 4 метрів за секунду, а температура повітря буде становити -10⁰…-8⁰ вночі та -4⁰…-2⁰ вдень.
Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.
У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) також без суттєвих опадів. Температура повітря досягне показників -10⁰…-9⁰ вночі та -3⁰…-2⁰ вдень. Вітер південно-східний із поривами до 4 метрів за секунду.
На заході області (Фастівський та Макарівський райони) температурні показники газової оболонки атмосфери прогнозуються в межах -4⁰…-2⁰ вдень та -9⁰…-7⁰ вночі. Швидкість вітру 3-4 метри за секунду.
На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) вітер із поривами до 4 метрів за секунду. Температура повітря -9⁰…-6⁰ вночі, а вдень -4⁰…-3⁰. Пориви вітру до 3 метрів за секунду.
У Києві стоятиме морозна та ясна погода. Стовпчики термометрів будуть показувати -4⁰…--2⁰ вдень та -9⁰…-8⁰ вночі.

Читати "Моя Київщина" у Telegram