#

Поліцейські Київщини здобули призові місця у всеукраїнських спортивних змаганнях (ФОТО)

07.03.2021 15:00
Катерина Бєляєва

Працівники поліції Київщини вибороли спортивні перемоги в змаганнях із самбо та гирьового спорту

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сторінку "Поліція Київської області" в Facebook.

5-6 березня в Луцьку відбувся чемпіонат України з самбо. У дисципліні "Бойове самбо" у ваговій категорії до 79 кг змагалися 15 кращих спортсменів із усієї України.

Поліцейський сектору реагування патрульної поліції Бучанського районного управління Павло Хараберюш провів чотири нелегкі поєдинки та виборов третє місце, здобувши звання майстра спорту.

6 березня в місті Запоріжжя відбувся VII Відкритий Кубок генерала Василя Петрова з гирьового спорту. Молодший інспектор-кінолог Кінологічного центру Катерина Бєляєва виборола третє місце у своїй ваговій категорії в індивідуальних змаганнях із дисципліни "Ривок гирі" з результатом 220.

Нагадаємо, що президентом обласної федерації регбі став житель Ірпеня Віталій Краснодемський.